Çok Merak Edilen Kendall Jenner Style’ı İnceledik

Kendall Jenner kendini kanıtlamış süper modeller arasında yerini hızla alırken sahip olduğu sıra dışı ve dikkat çekici tarzı ile de beğeni topluyor. O sadece podyumlarda değil sokaklarda da...

831

Kendall Jenner kendini kanıtlamış süper modeller arasında yerini hızla alırken sahip olduğu sıra dışı ve dikkat çekici tarzı ile de beğeni topluyor. O sadece podyumlarda değil sokaklarda da güzelliği ve tarzı ile baş döndürürken ünlü modelin kendine güvenini yansıtan stili ilgi görüyor.

                  

Kendall Jenner style örneğini Cannes sokaklarında  uzun eteği ve terlikleri ile gördüğünüz zaman bu ana kadar gördüğünüz en şık kombinle karşılaştığınızı düşünebilirsiniz. Çarpıcı ve büyüleyici Kendall Jenner tarzının öne çıkan kombinlerini incelerken mutlaka ilham alacağınız birkaç parça bulacaksınız.

#1

kendall jenner style, hollywood tarzı, kendall jenner tarzıOversized kombinler her geçen gün daha çok ön plana çıkarken Kendall Jenner style bu kombinlere farklı bir bakış açısı getirdi.

Oversized sweatshirt ile birlikte kullandığı dar ve mini eteği, bilekten bağlı ayakkabıları ve Louis Vuitton çantası ile dikkat çeken ünlü model New York sokaklarında harika gözüküyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#2

kendall jenner style, hollywood tarzı, kendall jenner tarzıO nereye giderse gitsin trafiği durduracak kadar çık olmayı başaran ünlüler arasında yer alıyor.

Spor salonundan çıktığına kimsenin inanmayacağı şıklığı ile dikkat çeken güzel parlak renkli rüzgarlığı, detaylı taytı ve Louis Vuitton çantası oldukça beğeni topladı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#3

kendall jenner style, hollywood tarzı, kendall jenner tarzıAdidas’ın yeni yüzü olan Jenner New York sokaklarında boyfriend jean, Stan Smith ayakkabıları ve belindeki çantası ile boy gösterdi.

Ferah tonlar içeren bu kombinde yine dikkat çeken unsurlardan birisi de ünlü modelin Chanel çantası oldu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#4

kendall jenner style, hollywood tarzı, kendall jenner tarzıFransa’nın güneyindeki güneşi yansıtan kombini ile dikkat çeken Jenner, Cannes sokaklarından çiçekli ayakkabıları, mavi çizgili bluzu ve yüksek bel beyaz pantolonu ile rüzgar gibi geçti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#5

kendall jenner style, hollywood tarzı, kendall jenner tarzıSokak stili her zaman beğeni toplayan ünlü model yine Cannes sokaklarında çiçek desenli tulumu, büyük boy çantası ve Adidas ayakkabıları ile salınmayı tercih etti.

Bir markanın yüzü olma konusunda oldukça başarılı olan Kendall Jenner style yaptığı Adidas kombinleri ile markayı sevenlere ilham veriyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#6

kendall jenner style, hollywood tarzı, kendall jenner tarzıDesenli ve yırtık kol detaylı tişörtü, yüksek bel deri pantolonu ve yeşil stilettoları ile katıldığı doğum günü partisinin yıldızı en şık kadınları arasında yer alan Jenner vazgeçilmez güneş gözlüklerini bu kombininde de kullanmadan geçmemiş.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#7

kendall jenner style, hollywood tarzı, kendall jenner tarzıKırmızı beyaz çizgili gömleğini beyaz bir şortla tamamlayan Jenner gömleğinin bir eteğini şortun içerisinde sokarak farklı bir görüntü elde etmeyi başarmış.

Ayakkabılarını bileğindeki halkalar ile daha dikkat çekici hale getiren Kylie Jenner style konforu ve şıklığı ile her zaman çok konuşuluyor.

 

 

 

 

 

 

 

Ünlü Jenner kardeşlerin bir diğeri olan Kylie Jenner makyajını incelemek için bu yazımıza göz atabilirsiniz.

                

İyi alışverişler!

In this article