Yaz Bitmeden Kullanın: 2017 Yazına Damga Vuran Saç Zinciri Modası

Aksesuar kullanımı modanın kalbinde yer almaya devam ederken tasarımcılar birbirinden farklı ve yenilikçi tasarımlarıyla dikkatleri çekmeyi başarıyor! Yaz sezonunda aksesuar kullanımın artması tasarımcıların bu sezonu daha çok odak...

635

Aksesuar kullanımı modanın kalbinde yer almaya devam ederken tasarımcılar birbirinden farklı ve yenilikçi tasarımlarıyla dikkatleri çekmeyi başarıyor!

Yaz sezonunda aksesuar kullanımın artması tasarımcıların bu sezonu daha çok odak almasını sağlıyor. 2017 yazında oldukça rağbet gören ve farklı tarzları başarılı bir şekilde yansıtan saç zinciri modelleri ile modada yepyeni bir akım başlamış oldu.

Açık, toplu, dağınık ya da topuz gibi pek çok farklı saç modeli ile birlikte kullanılabilen saç zinciri modelleri, tarzınızı dikkat çekici bir seviyeye taşımanıza yardımcı olacak. Yaza veda etmeye başladığımız, sonbahara göz kırptığımız şu günlerde bu modayı yakalamak için hala geç kalmış sayılmazsınız. Birbirinden şık ve farklı saç zinciri alternatiflerine göz atarak kendiniz için uygun bir model bulabilirsiniz.

saç zinciri

Topuz Kullanımı İçin Çok Uygun

Topuz yapıp dışarı çıkmaktan keyif alıyorsanız saç modelinizi oldukça havalı bir hale getirecek olan saç zincirlerini tercih edebilirsiniz. Sıradan bir topuz modelini bir anda farklı bir noktaya taşıyan bu saç zinciri yaprak detayları ile hem yaza hem sonbahara uyum sağlıyor.

saç zinciri

Zarifliğinden Ödün Vermek İstemeyenler

Naif ama dikkat çekici bir stile sahipseniz salaş bir şekilde topladığınız saçlarınıza şıklık ve hareket katacak saç zinciri modellerini tercih edebilirsiniz. Birden fazla zincirin bir araya gelmesi ile oluşan bu aksesuar saç modeline hareket katmanın yanı sıra modelin zarafetini de ortaya çıkarıyor.

saç zinciri

Prensesler İçin

Gecenin yıldızı olup parlamak istiyorsanız yaratıcılığınızı ortaya çıkarmanın tam zamanı! Doğru saç zinciri aksesuarı ile dağınık topuz modelini bir anda kraliçelere yakışır bir saç modeline dönüştürebilirsiniz. Bu tip saç modellerini davetlerde, düğünlerde ve hatta dilerseniz gelin saçı seçiminde rahatlıkla değerlendirebilirsiniz.

saç zinciri

Konforlu ve Şık

Yazın şık, gösterişli ama rahat gözükmek istiyorsanız mutlaka saç zinciri modellerini incelemelisiniz.

Açık bıraktığınız saçlarınızı göz alıcı bir şekle sokmak isterseniz dikkat çeken, taş detaylı saç zinciri modellerini kullanabilirsiniz. Yaz gelinleri tarafından da çok tercih edilen açık ve ağırlaştırılmamış saç modellerine bu aksesuar çok yakışıyor.

saç zinciri

Tarihsel Dokunuşlar

Helenistik döneme göz kırpan saç modellerini taçlandırmak için saç zinciri modellerinden yararlanabilirsiniz. Salaş, doğal ama dikkat çekici bir saç modeline sahip olmak için yazın trendi saç zincirleri tam size göre!

                         

2017’nin trendlerini yakından takip etmek için sonbahar modası ile ilgili tüyolar verdiğimiz yazımızı inceleyebilirsiniz. Trend ürünleri yakından takip etmek için Sende Var mı?’’ya mutlaka göz atın.

In this article