Stil Avı: Olivia Palermo

Zara, Burberry ya da Chanel giydiğiniz zaman markanın adından ve fikirlerinden bağımsız bir şekilde şıklık sahibi olabilirsiniz. Nasıl mı? Olivia Palermo “ne giyse yakışır” sözünün hakkını veren nadir...

560

Zara, Burberry ya da Chanel giydiğiniz zaman markanın adından ve fikirlerinden bağımsız bir şekilde şıklık sahibi olabilirsiniz.

Nasıl mı?

Olivia Palermo “ne giyse yakışır” sözünün hakkını veren nadir kadınlardan birisi. Onun giydiği her şey zarif, elegant ve stil gözüküyor!

Parçaları, renkleri, desenleri ve aksesuarları dozunda kullanabilen Palermo’nun şıklığı herkesin dikkatini çekiyor. Hiçbir zaman aşırı, sıkıcı, gösterişli ya da klasik değil ama her zaman şık olmayı başaran Olivia Palermo’nun stili her insanın öğrenebileceği bilgileri bir araya getiriyor.

               

Tüm Detayları ile Olivia Palermo Stili

Bir stili sadece kıyafet parçaları ile tanımlamak imkansızdır.

Olivia Palermo için stil tanımı yapmak istediğimiz zaman söyleyebileceğimiz en önemli şey onun kesinlikle her parça ile bir şekilde temas ettiği ve değiştirdiği gerçeği. Aksesuar kullanımında terzi ziyaretlerine kadar geniş kapsamlı bir değişim süreci onun tarzının en önemli sırları arasında yer alıyor.

Zarif ve Çekici

Olivia Palermo

Palermo’nun genel tarzını ifade etmek için doğru kelimeleri seçmek istediğimizde ilk akla gelenler her zaman stili ile dikkat çeken güzelin zarafeti ve sahip olduğu çekicilik olur.

Detaylarla ve renklerle oynamayı seven Olivia Palermo için basit parçaları da kullandığı kombinler yapmak önemli.

Siyah ile birlikte kullanabileceğiniz pek çok çarpıcı renk vardır. Siyahın kasvetini parlak ve canlı renklerle gidermek en çok yapılan stil önerilerinden birisidir. Siyah ve uçuk pembeyi birlikte kullanmak nasıl bir fikir? Fazla romantik ya da siyahın ruhuna aykırı gelse de Palermo’nun yaptığı bu kombin büyük bir beğeni topladı.

Meyveler Tabaklardan Taşıyor

Olivia Palermo

Olivia Palermo, Paris Moda Haftası süresinde giydiği dikkat çekici kıyafetlerle ilgi odağı olmayı başarırken yaptığı etek – bluz kombini büyük beğeni topladı. Ananasların buzdolabından çıkıp harika bir etek desenine dönüştüğü bu kombin de renklerin sahip olduğu ahenk oldukça dikkat çekiyor.

Bebek Mavisi Bebekler İçin Değildir

Olivia PalermoBir rengin moda olması için sezonda popüler olmasına gerek olmadığının en güzel ispatlarından birisi şüphesiz ki Olivia Palermo’nun stili. Deri görünümlü bebek mavisi eteği ile birlikte kullandığı lacivert, yeşil ve siyah renkler bu tonun dikkat çekmesini sağlıyor.

Olivia ve POW!

Olivia Palermo

Pilili bir etek, sahte bir kürk ceket ve Gucci çizmeleri bir araya getirdiğiniz zaman başarılı bir görünüm elde edebilirsiniz. Eğer bu kombine Olivia Palermo gibi cesur bir dokunuş yaparsanız stiliniz ile konuşulursunuz.

Bardot Tarzı

Olivia Palermo

Skinny jean ve hoş bir babet herkesin aklına gelebilecek bir stil önerisi olabilir.

Olivia Palermo için bu tarzı daha iddialı hale getirmenin iki yolu var. Farklı renkler, detaylı parçalar ve aksesuarlar. Bu kombininde Bardot yaka bluzu, dikkat çekici çantası ve kullanmaktan çekinmediği 3 farklı aksesuarı ile Olivia Palermo oldukça şık gözüküyor.

                 

Ünlü stillerden ilham almak için güzelliği ve tarzı ile öne çıkan Kendall Jenner Style yazımızı inceleyebilirsiniz! 🙂

In this article