Çarpıcı Vintage Elbise Kombin Örnekleri

Dolabınızı canlandırmanın en kolay yöntemlerinden birisinin ona vintage parçalar eklemek olduğunu aklınızdan çıkarmayın.                   Vintage kıyafetler eşsiz oldukları için pek çok farklı tarzın arasında kolayca...

757

Dolabınızı canlandırmanın en kolay yöntemlerinden birisinin ona vintage parçalar eklemek olduğunu aklınızdan çıkarmayın.

                 

Vintage kıyafetler eşsiz oldukları için pek çok farklı tarzın arasında kolayca öne çıkmanızı sağlar. Vintage elbise modelleri ile kendinizi bir anda farklı bir dünyanın içerisinde bulabilirsiniz. Eşsiz şekiller ve alışılmadık desenler içeren vintage elbise modelleri ile birbirinden dikkat çekici kombinler yapabilirsiniz.

Önemli olan bu dikkat çekici parçaları nasıl birlikte kullanacağınıza karar vermenizdir. Yanlış bir kombin ile elde etmeye çalıştığınız kusursuz görüntünün çok uzağında kalabilirsiniz.

Dantel Detaylı Vintage Elbise Modeli ile Kışa Hazırsınız

En soğuk kışları ısıtacak bir kombine sahip olduğunuz zaman soğuk günlerin insanı hüzünlendiren etkisinden kurtulabilirsiniz.

dantelli vintage elbise

Kırmızı kalın örgü ceket ile birlikte kullanılan dantel vintage elbise hem rahat hem de sevimli bir şıklık elde etmenizi sağlar. Elbise ile uyum sağlayan çizmeler ve şal ile tarzınızı tamamlayabilirsiniz.

Kırmızı Vintage Elbise ile Dikkat Çekin

Rengi ve kontrast desenleri ile dikkat çeken vintage elbise modelini tek başına bile kullanabilirsiniz.

kırmızı vintage elbise

Bu elbiseyi biraz daha günümüze uyarlamak için açık renkli bir kot ceket ve bantlı ayakkabıları tercih edebilirsiniz. Dilerseniz açık renkli sneakers modellerini de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Siyah Vintage Elbisenin Büyüsü

Siyah özellikle ofis kombinlerinde sık kullanılan bir renk olarak öne çıkar. Pamuk dokulu bu vintage elbise ile toplantılarda ya da iş yemeklerinde kendinden emin bir duruş sergilersiniz.

siyah vintage elbise

Açık burunlu topuklu ayakkabılar ve minik bir çanta ile birlikte kullanabileceğiniz elbise modelini biraz daha yükseltmek için kalın çerçeveli gözlükler ve hoş bir şapka kullanabilirsiniz.

Eski Kadife Vintage Elbiseye Bir Şans Verin

Kadife kumaşlar dokusu ve renk cümbüşü ile her zaman oldukça popüler olmuştur. Bardot yaka kesimi ve asimetrik etek kesimi ile öne çıkan elbisenin havasını değiştirmek için postal ve opak çorap tercih edebilirsiniz.

kadife vintage elbise

”Sende Var mı?” kadife kumaş başta olmak üzere pek çok vintage kumaştan elbiseyi kolayca bulmanızı sağlar. Renkli ve göz alıcı kombinler için tarzınıza uygun parçaları aramaktan hiç vazgeçmemelisiniz.

Renklerin Özgürlüğü

Vintage elbise modelleri renkleri ve kesimleri ile size farklı bir tarz elde etme şansı sunar.

renkli vintage elbise

Boğazlı triko elbiseyi dikkat çekici bir çorap  ve yün ceket ile birlikte kullanabilirsiniz. Ayakkabı seçiminde istediğiniz türde bir bot ya da postal seçebilirsiniz. Ayakkabı rengini dilerseniz elbisenin yakası ile bağlayabilir dilerseniz daha az renkli bir görünüm için çorap ile bağlayabilirsiniz.

       vintage elbise     vintage elbise      vintage elbise

Vintage kombinler hakkında daha farklı bilgiler edinmek için vintage aksesuar kullanımı ile ilgili rehberimizi inceleyebilirsiniz.

In this article